СТУДІЯ ЗВУКОЗАПИСУ «БІС» (ХАРКІВ)

 

Ласкаво просимо в нашу студію звукозапису. Ми віримо, що надаємо нашим клієнтам послуги найвищої якості, адже за нашими плечима понад п'ятнадцять років досвіду роботи з виконавцями і музикантами найрізноманітніших жанрів, створення незліченної кількості фонограм і аранжувань. Нами написана музика до ряду документальних і художніх фільмів, комп'ютерних ігор, рекламних роликів, створений не один музичний альбом як українських виконавців, так і музикантів країн СНД та Європейського Союзу.

В нашій студії записувалися такі виконавці як Сергій Жадан, Іван Ганзера, Олександр Кварта і багато інших. Наші аранжування для Злати Огневич, Івана Ганзери, Анжеліки Рудницької звучать на кращих радіостанціях і концертних майданчиках України.

Вам потрібно записати голос або пісню в Харкові? Створити мінусовку або аранжування пісні? Потрібна пісня в подарунок? Або музика до фільму, рекламі або гри? Потрібно набрати ноти? Ми із задоволенням зробимо це для Вас! Наш досвід студійної роботи дозволяє випускати якісний продукт, який буде відповідати необхідним вимогам і стандартам. Завжди раді новим знайомствам і взаємовигідній співпраці!

Ми працюємо як з професіоналами, так і з аматорами. Навіть якщо ви не професійний співак - не біда. Наші звукорежисери зроблять все максимально можливе, щоб ваш голос зазвучав на рівні!

Також ми можемо навчити вас діджеїнгу, роботі в музичних програмах, мистецтву композиції та аранжування.

 

ЗАПИС ПІСНІ + ВІДЕОКЛІП В СТУДІЇ всього за 2000 ГРИВЕНЬ! ТЕЛЕФОНУЙТЕ!